Zezanje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Овај форум живи вечно :D
 
PrijemPortailLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Овде ћу да покажем Милојку кјолко НЕ ЗНА!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Duh sa sekirom
Pocetnik
Pocetnik
Duh sa sekirom


Broj poruka : 39
Lokacija : ispred dragstora
Datum upisa : 24.08.2010

Овде ћу да покажем Милојку кјолко НЕ ЗНА!!! Empty
PočaljiNaslov: Овде ћу да покажем Милојку кјолко НЕ ЗНА!!!   Овде ћу да покажем Милојку кјолко НЕ ЗНА!!! I_icon_minitimeUto Avg 31, 2010 10:52 am

Ти дечко ниси нормалан!
Схваташ ли ти шта си реко на оном снимку: СРБИ НЕ МОГУ ДА БУДУ ХРИШЋАНИ!
То је бре једна од три највеће глупости које сам видо у животу!
Па целокупна србска историја везана је за ПРАВОСЛАВЉЕ и ти сад причаш о неким словенским Боговима. Сви славни србски преци гинули су за крст а 300 идиота који су се сетили ни мање ни више него Богова старих словена ће да негирају ту историју! Ајде бре, пррестани са глупостима!
Да ли ти заиста верујеш да ће те кад умреш и одеш на небо дочекати Перун?


Причаш о Љотићу, за почетак, да ли ти сматраш да је он био ФАШИСТА? Ако јесте, није ли ИЗДАЈА да у окупираној земљи сарађујеш са окупатором?
Знаш ли нешто о прошлости тог човека? Прешао је Албанију, али се никад није истакао војничким способностима (за разлику од Недића, морам да признам), после основао ЗБОР који је био на маргини политичке сцене у Краљевини ЈУгославији. Тек доласком рата он добија шансу да успе. Постоје документи где Хитлер честита њему на отпору, и где ови њему честитају рођендан и сл.


Пропагираш фашизам! Како бре један Србин може да воли Хитлера? А Јасеновац? Уз подршку Хитлера убијено је толико Срба? Усташе су били фашисти, јел ћеш заједно с њима? Причаш о белој раси? Који је конкретно начин да ти одбраниш белу расу, ТИ?

Везујеш се за Старе Словене? Словени су били и Хрвати? Иста нам је онда била вера? Које је заправо твоје мишљење о њима?
Nazad na vrh Ići dole
-nuklearna svraka-
Admin
Admin
-nuklearna svraka-


Broj poruka : 3051
Godina : 36
Datum upisa : 14.05.2008

Овде ћу да покажем Милојку кјолко НЕ ЗНА!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Овде ћу да покажем Милојку кјолко НЕ ЗНА!!!   Овде ћу да покажем Милојку кјолко НЕ ЗНА!!! I_icon_minitimeSre Sep 01, 2010 7:02 am

Duh sa sekirom ::
Ти дечко ниси нормалан!
Схваташ ли ти шта си реко на оном снимку: СРБИ НЕ МОГУ ДА БУДУ ХРИШЋАНИ!
То је бре једна од три највеће глупости које сам видо у животу!
Па целокупна србска историја везана је за ПРАВОСЛАВЉЕ и ти сад причаш о неким словенским Боговима. Сви славни србски преци гинули су за крст а 300 идиота који су се сетили ни мање ни више него Богова старих словена ће да негирају ту историју! Ајде бре, пррестани са глупостима!
Да ли ти заиста верујеш да ће те кад умреш и одеш на небо дочекати Перун?


Причаш о Љотићу, за почетак, да ли ти сматраш да је он био ФАШИСТА? Ако јесте, није ли ИЗДАЈА да у окупираној земљи сарађујеш са окупатором?
Знаш ли нешто о прошлости тог човека? Прешао је Албанију, али се никад није истакао војничким способностима (за разлику од Недића, морам да признам), после основао ЗБОР који је био на маргини политичке сцене у Краљевини ЈУгославији. Тек доласком рата он добија шансу да успе. Постоје документи где Хитлер честита њему на отпору, и где ови њему честитају рођендан и сл.


Пропагираш фашизам! Како бре један Србин може да воли Хитлера? А Јасеновац? Уз подршку Хитлера убијено је толико Срба? Усташе су били фашисти, јел ћеш заједно с њима? Причаш о белој раси? Који је конкретно начин да ти одбраниш белу расу, ТИ?

Везујеш се за Старе Словене? Словени су били и Хрвати? Иста нам је онда била вера? Које је заправо твоје мишљење о њима?

Наравно да Србин може бити хришћанин, али хришћанин не може бити добар Србин јер вам се морална залагања крше са основама расизма... Љотића не подносим органски, и он је био све само не фашиста.... питај Шуцу он ме је изучавао под утицајем алкохола... drunken Хитлер нема везе са усташама, усташе су мрзели Србе и то им је цела идеологија а Хитлеру је требало савезника и прво је сана ступио у пакт али смо ми наравно морали да се курчимо и добили смо шта смо заслужили... Да, ја ћу да браним своју расу имаш ли нешто против? Иди брани чамуге и кинезе православце ако су ти дражи од нас Mad Против Шкораца имам много тога, али пре свега против католика као верске институције... ако Шкорац лепо призна ко је и шта је и не млатомуди наоколо може да ми буде брат, што да не? И Срби нису никакви "Стари Словени", нити смо крвна браћа са Хрватима (мешали се јесмо, али не до те мере)... Словен је лингвистичко - културолошка одредница, а собзиром на обзир да је мој обзир обзирнији од твог обзира Срби су на оним просторима од памтивека, као и Шкорци у осталом, и немамо никакву крву сродност са Русима, Украинцима, Пољацима... Што се тиче Шкораца погледај овај видео .... тако ми је један мали Ганфер поповао како је он велики Аријевац па сам морао и о њему да правим видео ВЕЛИКЕ СУ МУКе СА ВАМА АНТИФАШИСТИМА...
Nazad na vrh Ići dole
 
Овде ћу да покажем Милојку кјолко НЕ ЗНА!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Милојко
» Срећан рођендан
» ОБАВЕШТЕЊЕ!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zezanje :: Opste diskusije :: Ostalo-
Skoči na: